Whatsapp 09-22:00
0850 303 55 60Aşağıdaki kare kodu telefonunuzun kamerasından okutarak direk bize yazabilirsiniz. Whatsapp
12 Aya Varan Taksit Seçenekleri, İade Garantisi
3 Adet Sök Tak Yedek Bant sepetinize eklendi

3 Adet Sök Tak Yedek Bant


63,70 49,00 TL
12 Aya Varan Taksit Seçenekleri

Kendinden yapışkanlı defalarca sökülüp takılabilen, duvara iz yapmayan , duvarı sökmeyen 3 adet bant. ... devamı >HEMEN GELSİN

Siparişiniz 16 Temmuz Salı kargoda.
Siparişinizi 30 TL fark ile 16 Temmuz Salı (Sadece İstanbul) teslim edebiliriz.

KARGO BEDAVA

999 TL Üzeri siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz.

Tekrar çıkarılabilir ve tekrar yapıştırılabilir veya sök tak olarak da adlandırılan çift taraflı removable tape yapıştırıp söktüğünüz yüzeyde iz, leke bırakmaz. Bu Removable Double Side Tape - Sök Tak Tekrar Yapıştır bant sayesinde hafif ürünlerinizi duvara zarar vermeden tekrar tekrar konumlandırabilirsiniz. Uygulama yapacağınız yüzey temiz, yıpranmamış, nem almamış, pürüzsüz ve kabarmamış olmalıdır. Beyaz renkteki bu şök tak bandımız duvardan yukarıya kaldırılarak rahatça sökülebilir ve tekrar istenilen başka bir yere yapıştırılabilir. Söküldüğü yerde leke iz bırakmaz ve tekrar tekrar yapışabilir. Yapıştırılan yer ne kadar temiz ise 50 kereye kadar tekrar yapışabilir.

Bandımız 3M hammaddeleri ile Türkiye'de özel olarak üretilmiştir. Sök Tak bandımızın taşıyıcı üzerindeki tarafı sabittir. Herhangi bir yere yapıştığı zaman tekrar çıkmaz. Diğer tarafı ise duvar, fayans, ahşap gibi zeminlere defalarca yapışabilir ve tekrar zemine zarar vermeden ve iz bırakmadan çıkartılabilir. Bandın üst tarafı ise sök tak özelliktedir ve ürünü sök tak olarak yapıştıracağınız tarafa gelmelidir. Sök Tak taraftaki koruyucu çıkartılarak dilediğiniz zaman kullanımınıza hazırdır.

Ürün Özellikleri: 
Ebat: 1,27cm x 16,51cm
Kalınlık: 0,16cm
Renk: Beyaz


Kullanılabilir Alanlar:
​Yapışan Sök Tak Kare Çerçeveler
Camsız Plastik Çerçeveler
Camsız Ahşap Çerçeveler
Kanvaslar
Fleksiglas ve ahşap duvar yazıları

Removable Double Side Tape nemli, kabarmış, kirli, yağlı yüzeylere tutunması düşüktür ve bant kirleneceği için tekrar kullanıma uygun olmayabilir. Ayrıca ipeksi, dokulu ve yağlı duvar kağıtlarına uygulama yapılmamalıdır. Bu tip malzemelere bandın tutunması çok düşüktür.
 

Kendinden yapışkanlı defalarca sökülüp takılabilen, duvara iz yapmayan , duvarı sökmeyen 3 adet bant. URT54

Renk Beyaz
Alt Ürünler

Yorum Ekleyin

1 2 3 4 5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR