6502 sayılı yasa uyarınca müşterilerimiz, www.marjinalhediyelik.com’dan almış oldukları ürünleri, teslim alınan tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde aşağıdaki genel iade şartları yerine getirilerek iade etme veya başka bir ürünle değiştirme şansına sahiptir. Yasal süreyi aşan bildirimlerde ve 6502 sayılı yasa hükümlerine tabi olmayan müşterilerimizin iade talepleri kabul edilmemektedir.

 

Genel iade şartları;

 

  •  İade etmek istediğiniz ürün için öncelikli olarak satış temsilciniz ile görüşmeli ve detaylı bilgi almalısınız.
  •  İade edilecek ürünler mutlaka ürüne ait orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.
  •  Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  •  İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
  •  Kişiye özel hazırlanan ve/veya üretilen tüm ürünler, tek kullanımlık ürünler, ambalajı bozulmuş ürünler iade kapsamına dahil değildir.
  •  Ürünlerin tarafınıza kırık veya hasarlı ulaşması durumunda kargo firmasından Hasar Tespit Tutanağı tutturulması gerekmektedir. Bu ürünler iadeye tabi değildir.
  • İade etmek istediğiniz ürün genel iade şartlarına uyuyor ise, satış temsilcilerimizin de yönlendirmesi ile gönderimi sağlayabilirsiniz. Tarafımıza gelen ürün öncelikle iade departmanımız tarafından incelenir. Gerekirse ürün, yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygunsa iade işlemi başlatılır.
  • İade onaylandığında sistemimizdeki telefon numaranızdan muhasebe departmanımız geri ödeme için sizinle irtibata geçecektir.

Lütfen yaşadığınız her türlü sorunu öncelikle satış temsilcilerimizle görüşünüz. İlk defa kullandığınız veya kullanışı farklı olan ürünlerde bilgi eksikliğini tamamlayarak olası yanlış anlaşılmaları engellemek amacındayız. Bu anlamda ürünün hatalı olduğu kanaatine varılmadan satış temsilcinizle görüşmenizi öneririz.